Choď na obsah Choď na menu
 


Sumár 2.semifinále

11. 6. 2011

 

 

 

TRENČIANSKA HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA
 
2.SEMIFINÁLE
 
FALCONS (6) – NOVÁ DUBNICA (1)           2:7
F: Gašparovič Jak. 1+0,Čerešňák 1+0,Hartmann 0+1,Dodonka,Bernát,
Gašparovič Ju.,Valach,Rožník,Kodaj,Štuller,Orolín,Zemko,Hrabovský
N: Hudcovský 1+1,Bukovčák Jo. 1+0,Jaško 2+0,Jando 1+0,Cibulka 0+1,
Ondrejička 1+2,Záborský 1+1,Bukovčák M. 0+1,Murárik 0+1,Masár,
Valášek,Suchý,Breska,Zloch,Bukovčák P.,Bukovčák Ju.
 
Brankári: Bažík – Rehák D.
Vylúčenia: 14:7 (Bernát/F-5+OK+TH,Hudcovský/N-10,
                          Breska/N-10),presilovky 2:4
Rozhodcovia: Dzian - Hertel
 
STAV SÉRIE: 1:1
 
DUBNICA (4) – VEGETA (3)                        3:2
D: Satina 1+0,Huňa 1+1,Palák 1+0,Oriešek 0+2,Doskočil 0+1,Puček,
Hejduk,Thomka,Ondrejík,Mateička
V: Rekem 1+0,Fraňo Ma. 1+0,Minárik 0+1,Škvarka 0+1,Mikuš 0+1,Zemko,
Fraňo J.,Bednár J.,Bednár E.,Kuník
 
Brankári: Šimo - Zubo
Vylúčenia: 5:3 (Fraňo Ma./V-10)
Rozhodcia: Dzian - Hertel
 
STAV SÉRIE: 1:1
 
POKUTY A TRESTY (splatnosť 16.6.2011 do 20:00):
 
Bernát – FALCONS – zastavená činnosť do zasadania DK
Hudcovský – NOVÁ DUBNICA – pokuta 5 €

Breska – NOVÁ DUBNICA – pokuta 2 € + zastavená

činnosť 1 zápas NEPODMIENEČNE za 3 vyššie

tresty

 

Fraňo Ma. – VEGETA – pokuta 5 €
 
 
HRÁČ KOLA
ONDREJIČKA Tomáš
NOVÁ DUBNICA

1+2

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

reakcia

(Mendo, 14. 6. 2011 19:03)

Tiež sa musím vyjadriť aj k spomínanému osočovaniu rozhodcov ktoré tu bolo spomenuté.
Neexistuje na svete asi nikto kto by v živote nespravil žiadnu chybu a ja osobne nepoznám rozhodcu ktorý by vždy a v každom zápase videl úplne všetko každý robí chyby ale určite ich nikto nerobí naschváľ. Ale z toho čo som mal možnosť vidieť ja nezávislým pohľadom som si žiadnu veľkú a zásadnú chybu ktorá by ovplyvnila zápas veru nevšimol aj keď možno na par možnosti by som zareagoval trochu inak. Každý rozhodca je iný niekto povolý tvrdšiu hru v rámci pravidiel niektorý zase nie. To že ste sa začali niektorý hráči na ihrisku chovať ako nevychované zveri čo nemajú zo slušným správaním nič spoločné a rozhodcovia vás za to trestali tak sa vôbec nie je čomu diviť lebo od toho tam tý rozhodcovia sú.
Ja a ľudia okolo mňa ako Robo Kadlecaj a prípadne Martin Nosek sa tu každý týždeň naháňame a presviedčame tých najlepších rozhodcov ktorých vieme zohnať aby prišli pískať vaše zápasy a sú to rozhodcovia ktorých nám závida na celom slovensku a dokonca už aj za hranicami a snažia sa ich neustále niektorých prehovárať aby išli pískať niekde inde, sú to rozhodcovia ktorý pravidelne pískavajú najvyšiu slovenskú hokejbalovú extraligu, sú to rozhodcovia ktorý patria medzi najlepších na svete a majú za sebou niekoľké majstrovstvá sveta v hokejbale na ktorých bola kladne hodnotená ich práca a prínos a tiež sú aj nominovaný na nadchádzajúce majstrovstvá sveta v hokejbale ktoré sa v nedeľu začínaju v Bratislave. Proste sú to ľudia ktorých si vážia po celom svete a nám sa ich darí presviedčať aby prišli pískať obyčajnú mestsku ligu aby sme pre vás zabezpečili tú najlepšiu kvalitu na týchto postoch a vašou pravideľnou reakciou s ktorou sa tu stretávajú sú len arogancia, nadávky prípadne vyhrážanie a osočovanie. Ale veľmi rád si necham zase aj poradiť ak poznáš niekoho lepšieho z lepšími výsledkami na tomto poste rád sa s nim zoznámim. Ťiež by som si veľmi rád pozrel teba keď si taký múdry ako by si dokázal pískať nejaký zápas ale už som takých mudrcov videl a keď sa postavili s píštalkou na ihrisko nevedeli ani ako sa volajú a nie že čo majú pískať.

reakcia

(Mendo, 14. 6. 2011 18:38)

Vážený neznámi keď už ti je zaťažko sa podpísať alebo si to možno nespravil lebo sa sám hanbíš za to čo si napísal. Je od teba absolútne úbohé keď sa tu ideš púštať do ľudí ako je Robo Kadlecaj prípadne ktokoľvek druhý z výboru ktorý sa už niekoľko rokov nie len že ZADARMO ale niekedy aj na vlastné náklady a na úkor vlastného voľneho času starajú o to aby si si aj ty mohol prísť zahrať hokejbal. Práve naopak by si sa im mal hlboko poďakovať za to čo všetko robia ale na to sme si už zvykly že to príde spraviť málo kto. Dobrou odpoveďou by možno bol napríklad aj to keby si sa ty pochválil tým čo si spravil pre trenčiansky hokejbal??? ale asi okrem toho že si ho prídeš cez víkend zahrať asi nič!

Takže takto

(Robert Kadlecaj, 12. 6. 2011 18:14)

vážený užívateľ z IP 78.98.171.66...
Nakoľko som túto stránku tvoril na úkor svojho voľného času,dnešným dňom sa tejto záťaže vzdávam.Tým pádom sa každý vďaka tebe dozvie všetko podstatné vo štvrtok 16.6.2011 o 18:00 na zasadaní v Country pube na Juhu.Teba vyzývam,aby si si osobne prišiel prevziať štartovné 15 €,za ktoré si možno v športovej hale prenajmeš na hodinu šatňu.

....

(...., 12. 6. 2011 16:21)

....to nechceš aby sme niekedy do toho Country prišli...

SA PREBER!!!

(..., 12. 6. 2011 16:17)

8 mesiacov za NASE peniaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nedá mi nereagovať...

(Robert Kadlecaj, 12. 6. 2011 15:29)

Áno,súhlasím,na ihrisku sa odohrajú mnohé nechutnosti.Napr.:"V čase 13:39 vylúčený hráč za vrazenie na mantinel,keď si minimálne z troch metrov nabehol a hráča čelne napadol a vrazil ho do mantinelu,za čo mu bol udelený trest 5+DKZ,následne pri odchode z ihriska pleskol hokejkou najbližšieho hráča súpera po zadnej časti tela,kde mu bol následne udelený trest TH".Podotýkam,že je to hráč v PODMIENKE a má na konte 6 vyšších trestov.
A k rozhodcom.Videl som mnoho géniov,ktorí mali strašne veľa rečí,pravidlá ovládali odpredu aj odzadu,ale keď dostali do ruky píšťalku,zhoreli ako fakle.Naviac,niektorí majú za sebou niekoľko Majstrovstiev sveta v hokeji,takže už asi v hokejbale niečo dosiahli.Na rozdiel od teba,ktorý sa pasuješ za hovorcu Falcons.Ak máš záujem,treba si prísť vysvetliť veci vo štvrtok o 18:00 do Country pubu na Juhu.Lenže o to asi nemáš záujem,nakoľko sa hanbíš za svoje meno a radšej budeš vypisovať bludy na ľudí,ktorí sa 8 mesiacov vo voľnom čase venujú tomu,aby si si ty mohol zahrať.

Hanba

(pásikavý zmrd, 11. 6. 2011 22:39)

Dnes som zistil že momentálny hokejbal už nieje o zábave ale o peniazoch!pripadá mi že z tohto hokejbalu sa stala zárobková činnosť!čoraz viac ľudí nebaví hrať tento hokejbal, lebo to čo sa deje na ihriskách sa dá nazvať jedným slovom "nechutnosť". Zaujímalo by ma či majú rozhodcovia už pred zápasom nakázané, alebo sa dohodnú samy ktorý tím má hrať finále a ktorého posunúť ďalej, alebo je to len neschopnosť a amaterizmus rozhodcov a či sa aj dohadujú aj na to koľký ľudia majú dostať 10 minútové tresty aby bolo na výplaty rozhodcov. Ja len toľko.