Choď na obsah Choď na menu
 


Topvar Cup 2012

26. 7. 2012

 Topvar Cup 2012

 

V dňoch 21. až 22. júla 2012 sa konal v Bošanoch pri Topoľčanoch prestížny klubový hokejbalový turnaj mužov Topvar Cup 2012 za účasti 12 mužstiev z celého Slovenska, na ktorom sa predstavil aj výber Slovenského Orla Trenčín pod vedením kapitána Miroslava Mendela ktorý obhajoval 3. miesto a bronzové medaile z predchádzajúceho ročníka.

Trenčania vstúpili do turnaja v sobotu dvomi víťazstvami v skupine keď v prvom zápase zdolali mužstvo z Nitry 2:0 a v druhom zápase vyhrali nad mužstvom z Petržalky 2:5.

V nedeľu Trenčania prehrali posledný zápas v skupine s mužstvom z Piešťan 3:2 ale aj napriek tejto prehre po skupinovej fáze turnaja postupovali do vyraďovacích bojov z celkového druhého miesta z ôsmich postupujúcich.

Vo štvrťfinále Trenčania opäť narazili na mužstvo z Nitry ktorému v druhom zápase na turnaji už nestačili a prehrali nešťastne 1:4 a týmto zápasom sa s turnajom aj rozlúčili. V celkovom hodnotení skončil výber Slovenského Orla Trenčín na turnaji na peknom 5.mieste.

Slovenský Orol Trenčín reprezentovali:

Brankár: Šereš Arpád

Hráči: Jozef Martin, Mendel Miroslav (kapitán mužstva), Minárech Patrik, Minárik Branislav, Patka Tomáš, Pevný Róbert, Przygodzky Martin, Rehák Michal, Smolka Sebastián, Urbanovský Rudolf

 

Zápasy Slovenského Orla Trenčín v skupine C: 

Slovenský Orol Trenčín – No name Nitra   2:0 (1:0,1:0)

Zostava Trenčína: Šereš – Smolka 1+0, Patka 1+0, Pevný 0+1, Mendel „C“, Jozef, Minárik, Przygodzky, Rehák, Urbanovský  

Vylúčený za Trenčín: Przygodzky

Vyhlásený najlepší hráč zápasu za Trenčín: Patka Tomáš

 

Savages Petržalka – Slovenský Orol Trenčín   2:5 (1:2,1:3)

Zostava Trenčína: Šereš – Patka 2+1, Smolka 2+0, Urbanovský 1+0, Przygodzky 0+3, Pevný 0+2, Mendel „C“, Jozef, Minárik, , Rehák,

Vylúčený za Trenčín: Nikto

Vyhlásený najlepší hráč zápasu za Trenčín: Patka Tomáš

 

HBC 2012 Piešťany – Slovenský Orol Trenčín   3:2 (2:1,1:1)

Zostava Trenčína: Šereš – Minárech 1+0, Pevný 1+0, Rehák 0+1, Jozef, Mendel „C“, Minárik, Patka, Smolka, Urbanovský

Vylúčený za Trenčín: Nikto

Vyhlásený najlepší hráč zápasu za Trenčín: Pevný Róbert

 

Celkové poradie postupujúcich 8 mužstiev po skupinovej fáze:

  1. Únikový východ Topoľčany
  2. Slovenský Orol Trenčín
  3. HbK Bošany
  4. HBC 2012 Piešťany
  5. ŠK 3M Modrý Kameň
  6. Jokerit Partizánske
  7. No name Nitra
  8. AC Notors 96 Topoľčany

 

Zápas Slovenského Orla Trenčín štvrťfinále: 

Slovenský Orol Trenčín – No name Nitra   1:4 (0:2,1:2)

Zostava Trenčína: Šereš – Minárech 1+0, Jozef 0+1, Mendel „C“, Minárik, Patka, Pevný, Rehák, Smolka, Urbanovský   

Vylúčený za Trenčín: Minárik, Pevný, Rehák

Vyhlásený najlepší hráč zápasu za Trenčín: Šereš Arpád

 

 

Rozpis výsledky celého turnaja:

Skupina A:  Únikový východ Topoľčany, Aqua Control Žilina, Jokerit Partizánske, Novozámocki Vlci

Skupina B:  ŠK 3M Modrý Kameň, AC Notor 96 Topoľčany, HbK Bošany, HK Kladivári Partizánske

Skupina C:  Slovenský Orol Trenčín, Savages Petržalka, HBC 2012 Piešťany, No name Nitra

 

Sobota  21.7.2012

skupina A

Únikový východ – Novozámockí vlci                        10:1  (4:0,6:1)

G: Švajlen 5,Hurtaj 2,J.Gráčik,Lutonský,Škvarenina - Lengyel

Vyl: 1:1

Aqua Control Žilina – Jokerit Partizánske              0:6    (0:2,0:4)

G: 0 – Rauko 3,A.Junas,Varga,Hamara

Vyl: 0:1

Únikový východ – Aqua Control Žilina                                 10:2  (5:0,5:2)

G: Hurtaj 3,Žuchovský 2,J.Gráčik 2,Švajlen,Škvarenina – Stankovič,Rendek

     Lutonský   

Vyl: 3:2

Jokerit Partizánske - Novozámockí vlci                               3:0    (2:0,1:0)

G: Hamara 2,Varga - 0

Vyl: 4:3

Jokerit Partizánske - Únikový východ                                  0:10  (0:3,0:7)

G: 0 – Švajlen 4,Lutonský 2,Hurtaj,Škvarenina,J.Gráčik,Huba 

Vyl: 1:0

Aqua Control Žilina - Novozámockí vlci                              5:0    (3:0,2:0)

G: Filipovič 2,Rendek,Troskovič,Čelko

Vyl: 1:1

 

Tabuľka 

 

Por.

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

1.

 Únikový východ

3

3

0

0

30:3

6

2.

 Jokerit Partizánske

3

2

0

1

9:10

4

3.

 Aqua Control Žilina

3

1

0

2

7:16

2

4.

 Novozámockí vlci

3

0

0

3

1:10

0

 

skupina B        

HBK Bošany – Kladivári Partizánske                         3:1    (1:0,2:1)

G: Korec 2,Žák – T.Majerčík

Vyl: 1:1

ŠK 3M Modrý Kameň – AC Notors „96                                2:1    (1:0,1:1)

G: Matuška,E.Bariak - Godál

Vyl: 4:6

 

ŠK 3M Modrý Kameň – HBK Bošany                         1:1    (0:1,1:0)

G: E.Bariak – Korec

Vyl: 1:0

AC Notors „96 - Kladivári Partizánske                                 1:1    (1:1,0:0)

G: Mokráň - Greguš

Vyl: 4:4

Kladivári Partizánske - ŠK 3M Modrý Kameň                    0:0    (0:0,0:0)

G: 0 - 0

Vyl: 1:5

AC Notors „96 - HBK Bošany                                       2:2    (1:2,1:0)

G: R.Zajac,Sandanus – Korec,Bezák

Vyl: 0:0

 

Tabuľka 

 

Por.

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

1.

 HbK Bošany

3

1

2

0

6:4

4

2.

 ŠK 3M Modrý Kameň

3

1

2

0

3:2

4

3.

 AC Notors „96

3

0

2

1

4:5

2

4.

 Kladivári Partizánske

3

0

2

1

2:4

2

 

O poradí na 1. -2. a 3.-4.mieste rozhodlo skóre

 

skupina C

SO Trenčín – No name Nitra                                                   2:0    (1:0,1:0)

G: Smolka,Patka - 0

Vyl: 1:2

Savages Petržalka – HBC 2012 Piešťany                             3:2    (3:1,0:1)       

G: Vrábel 2,Košťál – Sluka,Kučerka

Vyl: 2:2

Savages Petržalka – SO Trenčín                                             2:5    (1:2,1:3)

G: Bolgač 2 – Smolka 2,Patka 2,Urbanovský

Vyl: 1:0

HBC 2012 Piešťany - No name Nitra                        4:2    (2:1,2:1)       

G: Sluka 2,Hluch,Urbančok – Matuš,Erik

Vyl: 5:5

No name Nitra - Savages Petržalka                                      5:0    (1:0,4:0)

G: Bališ 2,Matúš,Erik,Belovič – M.Stračiak

Vyl: 3:5

HBC 2012 Piešťany - SO Trenčín                                            3:2    (2:1,1:1)

G: Tekula 2,Borsík – Pevný, Minárech

Vyl: 4:0

 

 

 

Tabuľka 

 

Por.

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

1.

 HBC 2012 Piešťany

3

2

0

1

8:7

4

2.

 SO Trenčín

3

2

0

1

9:5

4

3.

 No name Nitra

3

1

0

2

7:7

2

4.

 Savagers Petržalka

3

1

0

2

6:11

2

 

O poradí na 1. -2. a 3.-4.mieste rozhodol vzájomný zápas

 

Play off

Štvrťfinále

Únikový východ – AC Notors „96                                          8:2    (3:0,5:2)       

G: Švajlen 3,Hurtaj 2,J.Gráčik,Huba,Škvarenina – Gerhát,Godál

Vyl: 0:0

SO Trenčín – No name Nitra                                                   1:4    (0:2,1:2)       

G: Minárech  – Matúš 2,Bališ,Segeň

Vyl: 3:2

HBK Bošany - Jokerit Partizánske                                         2:1    (2:0,0:1)

G: A.Daňo,J.Bezák - Varga

Vyl: 5:2

HBC 2012 Piešťany - ŠK 3M Modrý Kameň                        0:3    (0:0,0:3)

G: 0 – Škopik 2,Hudec

Vyl: 1:1

 

Semifinále

Únikový východ – HBK Bošany                                               8:1    (3:0,5:1)       

G: Švajlen 3,Hurtaj 2,A.Gráčik,J.Gráčik,Škvarenina - Korec

Vyl: 1:1

No name Nitra - ŠK 3M Modrý Kameň                                1:2  s.n  (0:0,1:1)

G: Orieška – Ďurčov,Lvonský

Vyl: 1:1

 

O 3.miesto

HBK Bošany - No name Nitra                                      4:1    (3:0,1:1)

G: Korec 2,Ondruš 2 - Ziman

Vyl: 2:2

 

Finále

Únikový východ – ŠK 3M Modrý Kameň                             2:3  s.n  (1:1,1:1)

G: Škvarenina 2 – Hudec,Škopik,Matuška

Vyl: 1:2

 

 

 

Konečné poradie:

 

1. ŠK 3M Modrý Kameň

2. Únikový východ Topoľčany

3. HbK Bošany

4. No name Nitra

5. Slovenský Orol Trenčín

6. HBC 2012 Piešťany

7. Jokerit Partizánske

8. AC Notors „96

9.  Kladivári Partizánske

10. Savagers Petržalka

11. Aqua Control Žilina

12. Novozámockí vlci

 

Jednotlivci:

 

Najlepší brankár: Jozef Adamčík - HbK Bošany

Obranca: Adam Matúš – No name Nitra

Strelec: Juraj Švajlen – Únikový východ Topoľčany  16 gólov

Najproduktívnejší hráč: Peter Hurtaj - Únikový východ Topoľčany 10+11/21 bodov

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.